Obleky značky ĎURKA® sú plne prispôsobiteľné želaniam a postave nového majiteľa; na každom obleku vykonávame až 50 úprav tak, aby sme sa priblížili k dokonalosti. Najmodernejšia výrobná linka Gerber Technology®, na ktorej sú naše obleky šité, zaručuje viac ako 90%-tnú úspešnosť prevzatia obleku už na prvej skúške.

Salón suits by ĎURKA®, otvorený v apríli 2013, ponúka svojim zákazníkom na mieru šité pánske obleky a košele značky ĎURKA®, etablovaného slovenského výrobcu. Naši zákazníci si pri návšteve salónu môžu vybrať aj z doplnkového sortimentu viazaniek, opaskov a manžetových gombíkov.

Štandardná dodacia doba obleku je 20 dní od vyskúšania. V našej ponuke sa nachádza viac ako 500 druhov vonkajších materiálov, viac ako 50 druhov vnútorných materiálov, ktoré v kombinácii s rôznymi lemovkami, obšitiami a štepovaním tvoria nespočetné množstvo kombinácií a zaručujú majiteľovi obleku ĎURKA® absolútnu jedinečnosť.

V ponuke salónu suits by ĎURKA® sa nachádzajú aj pánske svadobné obleky, doplnené svadobnými kompletmi (vestička, francúzska kravata, vreckovka), smokingy, či športové saká pre business casual.

Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam a kvalitnej technológii sme v našom novootvorenom salóne pripravení ušiť Vám oblek podľa Vašich predstáv už od 399€ s DPH a zároveň vyhovieť aj tým najnáročnejším klientom s oblekom ušitým z exkluzívnych materiálov v hodnote 1099€ s DPH.

Pre zákazníkov je pripravený aj individuálny prístup personálu, preto je pred návštevou salónu nevyhnutná časová rezervácia. Zabezpečili sme pre Vás aj pohodlné parkovanie pred vchodom, stačí sa informovať u personálu pri rezervácii termínu.

Tešíme sa na Vašu návštevu.