Milí zákazníci pre mimoriadny záujem opakovane spúšťame naše exkluzívne balíčky,

-50% zľava na lacnejší produkt

Cena balíčka: 169,-€

Cena balíčka: 599,-€

-15% zľava na 2x oblek

Objednajte si exkluzívny balíček

Zľavový poukaz získate jednoduchou objednávkou pomocou kontaktného formuláru nižšie. Po objednaní poukážky Vám odošleme na Vašu e-mailovú adresu platobné informácie. Poukážku je možné uhradiť prevodom na účet alebo priamo v salóne Suits by ĎURKA®. Kúpou poukážky získavate výhody pri nákupe daných produktov v salóne suits by ĎURKA®.

Vyberte si zľavu:

Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov spoločnosťou ANRIJA s.r.o. a v prípade potreby súhlasím s tým, aby ma spoločnosť kontaktovala. Beriem na vedomie, že súhlas je možné kedykoľvek odvolať, čím však môže byť dotknuté ďalšie spracovanie alebo poskytnutie objednávky exkluzívneho balíčka.

Bližšie informácie o ochrane osobných údajov nájdete TU

Vážime si dôveru našich klientov a partnerov. Preto sme pre vás pripravili vernostný program, ktorý si zamilujete. Pri využití služieb salónu ĎURKA® v hodnote nad 299 eur Vás odmeníme vernostnou kartou. Pri každej ďalšej návšteve salónu ĎURKA® môžete využiť zľavy až do výšky 15%!

Pravidlá využívania programu Loyalty Card

 • Používanie Loyalty Card sa riadi „Pravidlami využívania programu Loyalty Card“ zo dňa 01.03.2014 a prevádzkovateľ programu spoločnosť ANRIJA s.r.o., Okružná 114, 071 01 Michalovce, IČO: 46 938 168 si vyhradzuje právo na zmenu alebo ukončenie programu. Aktuálne znenie „Pravidiel využívania programu Loyalty Card“ je vždy dostupné na webovej adrese: www.suits.sk
 • Každá karta stáleho klienta Loyalty Card je vystavená v jednom vyhotovení, s vlastným identifikačným číslom, je neprenosná a môže byť vystavená tak fyzickej ako aj právnickej osobe.
 • Podmienkou získania nároku na Loyalty Card je jednorázový nákup v salóne suits by ĎURKA, Ševčenkova 34, 851 05 Bratislava (ďalej len Salón) v minimálnej hodnote 299€ s DPH.
 • Podmienkou vystavenia Loyalty Card je vyplnenie Osobného/Firemného formulára, podpisom ktorého vyjadruje Klient súhlas s „Pravidlami využívania programu Loyalty Card“.
 • Poverenou osobou pre vystavenie Loyalty Card je zamestnanec Salónu.
 • Loyalty Card je vydaná na dobu neurčitú a jej vydanie je bezplatné.
 • Loyalty Card oprávňuje držiteľa využívať zľavový systém Salónu podľa nižšie uvedených podmienok.
 • Výška poskytnutej zľavy pre držiteľa Loyalty Card je úmerná výške platby za jednorázový nákup v Salóne, a to nasledovne:
  198 – 598€ s DPH = 5%
  599 – 998€ s DPH = 10%
  >999€ s DPH = 15%
 • Vlastník Loyalty Card má možnosť pri jej vystavení bezplatne obdržať individuálne označené karty Bonus Card 5%, ktoré môže poskytnúť iným fyzickým osobám. Karty Bonus Card 5% sú označené identifikačným číslom držiteľa Loyalty Card, ktorý Bonus Card 5% poskytne inej fyzickej osobe.
 • Použitie karty Bonus Card 5%, slúžiacej na uplatnenie jednorázovej zľavy 5% z celého nákupu, je podmieňené minimálnou hodnotou nákupu v Salóne vo výške 299€ s DPH. Po uplatnení Bonus Card 5% sa majiteľovi Loyalty Card s rovnakým identifikačným číslom pripočítava na jeho kartu kredit vo výške 30€ s DPH. Tento kredit môže držiteľ Loyalty Card uplatniť pri ďalšom nákupe v Salóne.
 • V prípade, že držiteľ Loyalty Card nevyužije možnosť uplatnenia zľavy na ďalší nákup v Salóne, nazbieraný kredit mu bude na jeho žiadosť vyplatený na bankový účet prevodom. Túto žiadosť je nevyhnutné zaslať elektronicky na adresu shop@suits.sk, po jej spracovaní bude držiteľ Loyalty Card vyzvaný k podpisu dokumentov potrebných pre prevod peňazí.
 • Pri použití Loyalty Card v Salóne môže byť zákazník vyzvaný k preukázaniu svojej totožnosti, ktorá sa musí zhodovať s totožnosťou majiteľa karty.
 • Za pridelenie nesprávnej výšky zľavy nesie zodpovednosť poverený zamestnanec Salónu.
 • V prípade straty alebo poškodenia karty má jej držiteľ právo na vystavenie novej karty, pričom je nevyhnutné takúto situáciu nahlásiť zamestnancovi Salónu.
 • Loyalty Card je po celú dobu vystavenia majetkom spoločnosti ANRIJA s.r.o., Okružná 114, 071 01 Michalovce, IČO: 46 938 168, ktorá si vyhradzuje právo kartu a výhodý z nej vyplývajúce neakceptovať pri vážnom porušení „Pravidiel využívania Loyalty Card“.