Technológia – GERBER TECHNOLOGY s ktorou pracujeme, patrí v súčasnosti k tým najlepším. Jedna z najmodernejších výrobných liniek zaručuje viac ako 90% úspešnosť prevzatia obleku už na prvej skúške.

Na zameranie klienta využívame sadu 59 druhov skúšobných oblekov, ktoré slúžia, ako forma pre finálny oblek. Skúšobná rada Regulár, Predĺžená, Skrátená a aj Slim Fit a Ultra Slim.

Sme schopný, ak je to nevyhnutné vykonať až 66 dodatočných úprav, čo naozaj zaručuje, že vám oblek bude sedieť ako uliaty.

Ak má klient komplikovanejšiu postavu s prípadnými anomáliami, erudovaný personál uzná za potrebné, že je skúška nevyhnutná, je pre klienta grátis. Pokiaľ je skúška vyslovene na prianie klienta aj tá je grátis.

Štandardne dokážeme obliecť pánov vysokých od 158cm do 210cm s obvodom pásu od 65cm do 150cm.

Páni si u nás môžu vybrať so všetkých možných variant chlopní na saku: úzku, širokú, špicatú,…

Vrecká: rovné, šikmé, hodinkové.

Jednoradové, dvojradové sako, nohavice so zámikmi, manžetou.

Vestičky, aj dvojradové.

Vieme splniť takmer každé vaše prianie týkajúce sa fazóny, štýlu, strihu vášho obleku a košele. A to či už ide o sako podšité, polopodšité, ukončeným alebo neukončeným bočným dielom saka.

Všetko stále za tú istú cenníkovú cenu.

Za príplatok ponúkame konštrukčnú metódu – HALF CANVAS. Ide o jedinečnú metódu, ktorej výhodou je, že sako je odľahčené, lepšie sedí, dýcha. Predné diely sú uchytávané špeciálnym stehom. Nelepia sa, nezatavujú sa, ako je to bežne v ponuke ostatných.

Pridajte sa aj Vy k ďalším viac ako 2500 spokojných klientov.

Basic

399€

vlna / viskóza / polyester

Štandard

499€

vlna / viskóza

Manager

od 599€

100% vlna

Premium

od 849€

100% vlna

Premium Plus

od 1099€

100% vlna

Premium Plus Extra

od 1199€

100% vlna

 Prestížnu Anglickú značku Hundersfield ponúkame ako jediný na Slovensku